Дорогі школярі!

Автор: autor  |  22 Тра 2012 | розділ: Вітання
IMG_01151

 

Шановні вчителі, батьки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для тих, хто переступив поріг школи тільки минулого року, цей дзвоник знаменує взяття першої сходинки на довгому шляху до вершини знань. Для тих хто закінчує школу, він означатиме початком складного, проте надзвичайно цікавого дорослого життя. 

Неможливо в цей день не висловити велику подяку нашим вчителям і вихователям, які кожного дня навчають своїх учнів різноманітним наукам, закладають в них основні принципи життя – бути чесними, блогородними, патріотичними людьми, достойними громадянами своєї держави.

Ми бажаємо всім Вам в цей чудовий травневий день святкового настрою, щирих посмішок і радісного спілкування, упевненості Вам у завтрашньому дні. Міцного здоров”я і мирного неба над головою.

Вірте у себе, в своє майбутнє і свою країну.

З великою повагою і вдячністю: начальник відділу освіти райдержадміністрації Рябко Г.І., голова РК профспілки працівників освіти Полонка А.В. 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика