СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ НА «ПОДАРУНОК ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

Автор: autor  |  21 Гру 2017 | розділ: Події
dscn9715

Передноворічні змагання зі спортивного орієнтування на «Призи від Святого Миколая» вже стали доброю традицією для гуртківців районного центу творчості дітей та юнацтва.

19 грудня, в День Святого Миколая з метою популяризації спортивного орієнтування та фізичного виховання підростаючого покоління відбулися змагання  серед вихованці всіх вікових категорій,  які люблять біг у всіх його різновидах навіть в холодний грудневий день. Зокрема, цьогоріч у  спортивному орієнтуванні взяли участь 50 вихованці РЦТДЮ з сіл Селище, Сербичани, Романківці, Вітрянка, Михалкове, Василівка.

За словами юних учасників змагань вони завжди з нетерпінням чекають нових стартів за будь-якої погоди. «Це цікавий і захопливий вид спорту, це завжди цікава і корисна гра, адже бігаючи незнайомою місциною ми, використовуючи детальну карту, маємо знаходити контрольні пункти. Це як без підказок складну картинку з пазлів зібрати», – поділилися враженнями орієтувальники.

Переможці були нагороджені грамотами та подарунками, а всі учасники отримали солодкі призи від Миколая. Організатори цих стартів оцінили старання дітей і вірять, що нинішні новачки досягнуть великих спортивних висот у майбутньому.


Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика