Розпочато новий навчальний рік в районному центрі творчості дітей та юнацтва

Автор: autor  |  24 Вер 2013 | розділ: Події

 20 вересня 2013 року в районному центрі творчості дітей та юнацтва відбулося свято «День відкритих дверей». Цей день завжди по особливому урочистий для вихованців та керівників гуртків, адже саме з нього в центрі  творчості починаються нові дитячі успіхи та звершення. Привітати обдарованих дітей міста з початком нового навчального року прийшли почесні гості: начальник управління  освіти, молоді та спорту  РДА – Рябко Г.І., голова РК профспілки працівників освіти району – Полонка А.В., заступник міського голови – Бескупська Н.П., представник агрофірми «Сварог» – Харитонова О.І., начальник відділу активної підтримки безробітних Сокирянського районного центру зайнятості – Король С.М.

Про здобутки вихованців гуртків з розповідала директор РЦТДЮ Кулій Н.М., яка в загальному зазначила, що впродовж 2012/2013 н.р. районним центром творчості дітей та юнацтва організовано та проведено 28 районних заходів. Взято участь у 24 обласних конкурсах, фестивалях, виставок, змагань та здобуто 35 обласних нагород та 10 Всеукраїнських.

Та найбільша гордість центру творчості – це нагороди на рівні держави. Вже третій рік  поспіль вихованці гуртків декоративно-прикладного напрямку та їх керівники стають  призерами Всеукраїнського виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» у 2013 році Пилипчук Любов та Кулій Олександра.  Вихованки гуртків Моцак Альона, Мардар Марина, Пуйко Влада, Гасинець Софія, Пилипчук Любов та Пилипчук Вікторія, Стасів Ольга, Кулій Олександра та керівники Горян Світлана Дмитрівна, Тихович Ксенія Михайлівна, Кропельницька Олена Анатоліївна стали дипломантами Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України». Фотографії  творчих робіт та резюме вихованців надруковано в каталозі «Обдаровані діти України – 2013».

   Начальник управління  освіти , молоді та спорту РДА  Рябко Г.І. та голова профспілки Полонка А.В. подякували педагогічному колективу за їхню творчу працю та вручили цінний подарунок . Представник агрофірми «Сварог»   Харитонова О.І. з подарувала центру творчості кольоровий принтер. Заступник міського голови Бескупська Н.П. привітала всіх присутніх зі святом та подякувала колективу центру творчості за співпрацю, нагородила грамотами міської ради обдарованих дітей закладу. Король С.М. нагородила переможців конкурсу дитячого малюнка  «Моя майбутня професія».  Свято продовжили творчі виступи вихованці гуртків: «Вокальний», «Оркестр народних інструментів», «Сучасний танець», «Художня гімнастика». Після завершення святкової програми відбулася презентація гуртків з різних напрямків по класам

.

 

 

 

Не зупиняйтеся на досягнутому. Творіть прекрасне за для добра!

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика