Виконання освітянської Угоди обговорено на пленумі РК профспілки

Автор: autor  |  01 Чер 2012 | розділ: Новини
DSCN1126

31 травня 2012 року в залі засідань відділу освіти райдержадміністрації відбувся черговий пленум РК профспілки працівників освіти із порядком денним: “Про виконання зобов”язань Сторін за Угодою між відділом освіти Сокирянської РДА та Сокирянським районним комітетом Профспілки працівників освіти у 2011 році, та укладання Угоди на 2012 – 2015 роки.

У роботі пленуму взяли участь голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки Дутчак В.В. та правовий консультант ОК профспілки Безручак В.В.

Заслухавши та обговоривши доповіді голови РК профпілки Полонка А.В. та начальника відділу освіти райдержадміністрації Рябко Г.І. присутні відзначили, що основні зобов”язання, визначені в Угоді, профспілковою стороною та відділом освіти райдержадміністрації більшою мірою виконано. 

Виступаючі Маринчина Людмила Семенівна (голова профкому Селищанського НВК), Нагірняк Ірина Євтіївна (голова профкому Білоусівського ЗНЗ), Зелена Наталя Дмитрівна (голова профкому Василівського ЗНЗ), Чорна Лариса Олексіївна (методист ДНЗ “Веселка” м.Сокиряни, член президії РК профспілки), Романюк Василь Васильович (голова профкому Михалківського ЗНЗ), Чоп Тетяна Василівна (голова профкому Сокирянської гімназії) відзначили позитивні аспекти виконання основних положень Угоди, завдяки співпраці відділу освіти райдержадміністрації, райкому профспілки, органів районної влади місцевого самоврядування, зокрема щодо покращення умов праці та навчання, що в певній мірі було відзначено і у виступі голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Дутчака Володимира Васильовича. 

Відзначено також, що знята проблема з виплатою заробітньої плати дра рази на місяць, виплатою оздоровчих, відпускних. Відрадно те, що в 2011 році оздоровчі були виплачені і обслуговуючому персоналу ЗНЗ.

Значна увага приділяється охороні праці і техніці безпеки. Дане питання розглядається як на колегії відділу освіти райдержадміністрації так і на президіях РК профспілки працівників освіти. Врезультаті заміни котелень на газові, енергозберігаючих вікон у всіх ЗНЗ району знято питання теплового режиму.

Щодо підвозу вчителів до місць роботи і додому, які проживають за межею пішохідної доступності є певні проблеми. Підвозяться тільки ті вчителі де є маршрути руху “Шкільних автобусів” – це 85 %. 

Кожного року преміюються вчителі, які беруть участь у конкурсах фахової майстерності, підготували переможців обласних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.

Не виконаними залишаються тільки ті пункти Угоди, які потребують додаткового фінансування і виходять за межі кошторисних призначень відділу освіти райдержадміністрації.

Пленум схвалив співпрацю райкому Профспілки, відділу освіти райдержадміністрації з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівниками установ та закладів освіти щодо створення сприятливих умов для забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників освітньої галузі.

Обговоривши проект нової Угоди на 2012 – 2015 роки, учасники пленуму доручили начальнику відділу освіти райдержадміністрації Рябко Г.І. та голові РК профспілки працівників освіти Полонка А.В. підписати  її та провести повідомчу реєстрацію в управлінні праці Сокирянської РДА. 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика