“Вихователь року – 2013″

Автор: autor  |  18 Бер 2013 | розділ: Новини
IMG_7726

День 14 березня 2013 року, коли зібралися кращі вихователі району на І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів “Вихователь року – 2013″, видався напрочуд теплим та привітним. Це і не дивно, адже в залі ДНЗ № 2 “Барвінок” м. Сокиряни панувала атмосфера довіри, радості, гарного настрою та усмішок.

Вихователі мають справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті – з маленькою людиною. Від вихователів, від їхнього вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить те, з якими знаннями дитина прийде у великий світ та якою буде її подальша дорога. 1549 маленьких жителів району відвідують дитячі навчальні заклади, де працюють молоді душею, невгамовні і запальні вихователі.

Конкурс “Вихователь року – 2013″ складався з чотирьох етапів. На першому етапі були проведені цікаві й різноманітні заняття відповідно до тем досвіду. На другому етапі вихователям було запропоновано написати твір – есе “Якби я була міністром освіти”. На третьому етапі учасникам необхідно було себе представити – “Я і моє кредо”, та на четвертому етапі проходив захист досвіду роботи “Мої педагогічні знахідки”.

Компетентне журі очолювала начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Рябко Галина Іванівна, а оцінювали виступи конкурсантів Полонка Анатолій Васильович – голова РК профспілки працівників освіти, Танас Майя Федорівна – завідуюча РМК, Полонка Ірина Анатоліївна – методист з дошкілля, Руснак Леся Михайлівна – завідуюча ДНЗ № 1″Веселка” м. Сокиряни, Потульницька Наталія Миколаївна – завідуюча ДНЗ № 2 “Барвінок” м.Сокиряни. Крім того, на святі були присутніпочесні гості: Степаненко Любов Іванівна – керівник апарату РДА та Бескупська Наталія Петрівна – заступник міського голови.

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика