Відбувся Пленум

Автор: autor  |  13 Бер 2017 | розділ: Новини
DSCN2587

10 березня 2017 року в сесійній залі Сокирянської районної ради відбувся розширений Пленум Сокирянського районного комітету профспілки працівників освіти і науки

«Про стан виконання районної Угоди між відділом освіти Сокирянської районної державної адміністрації і Сокирянською районною організацією профспілки працівників освіти і науки на 2011 – 2015 роки та прийняття Колективного договору між відділом освіти, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації та Сокирянською районною організацією профспілки працівників освіти і науки на 2017 – 2020 роки».

В роботі Пленуму взяли участь заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки – Чортик Богдан Романович, т. в. о. голови районної державної адміністрації – Бескупський Петро Петрович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації – Рябко Галина Іванівна, голова Сокирянської районної організації профспілки працівників освіти і науки – Полонка Анатолій Васильович, керівники навчальних закладів району, голови первинних профспілкових організацій, члени райкому профспілки, члени ревізійної комісії.

Про виконання попередньої Угоди інформували начальник відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації Рябко Г.І. та голова Сокирянської районної організації профспілки працівників освіти і науки – Полонка А.В.

В обговоренні доповідей взяли участь:

Боднар Віктор Андрійович, голова первинної профспілкової організації ЗОШ І-ІІ ступенів с. Олексіївка, член президії;

Рябий Святослав Іванович, голова первинної профспілкової організації Шебутинецького НВК, член президії;

Нігалатій Тамара Іванівна, директор ЗОШ І-ІІ ступенів с. Ожеве;

Шевчук Марія Василівна, голова первинної профспілкової організації Романковецького ДНЗ «Чебурашка».

В обговоренні питань Пленуму взяли участь:

Чортик Богдан Романович заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки;

Бескупський Петро Петрович, т.в.о. голови Сокирянської районної державної адміністрації;

Колективний Договір між відділом освіти, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації та Сокирянською районною профспілковою організацією працівників освіти і науки на 2017-2020 роки схвалено та підписано начальником відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації Рябко Г.І. та головою Сокирянської районної профспілкової організації працівників освіти і науки Полонка А.В.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика