Увінчення життєвого шляху Олексія Микитовича Тимчука

Автор: autor  |  08 Жов 2012 | розділ: Новини

Світ добра та розуміння відкривав, досліджуючи рідний край…

Так говорять про благородного вчителя з с.Шебутинці Олексія Микитовича Тимчука, який справді працював для майбутнього, сіяв зерна доброго, світлого, щоб зійшли вони в душах молодого покоління. Справжній учитель, не байдужий до долі своїх вихованців, він радів і переживав за них, у разі необхідності підказував і допомагав. Про це говорили усі, хто приїхав 3 жовтня у с.Шебутинці на урочисте відкриття меморіальної дошки Майстру педагогічної справи, краєзнавцю. Людині щирій і добрій. Про це говорив голова районної державної адміністрації В.В. Козак, який відзначив вагомий внесок у розбудову освітньої галузі директора з 30-річним стажем та Вчителя, який 40 років цікаво вів уроки…

Частинка його серця, його самого буде вічно світити й допомагати вижити в найскрутніші часи, вірить сільський голова с.Шебутинці Леонід Васильович Сумнєвич.

Промайнуть роки, але пам”ять повертатиме нас до найкращої пори життя–шкільної, під час урочистостей виступила відмінник освіти України, колишній начальник відділу освіти Софія Федорівна Присакар.

Його праця робила світ довершенішим і змістовнішим та залишається одним із найвагоміших орієнтирів для тих, для кого школа, любов до рідного краю – не лише місце роботи, а життєва місія.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика