Семінар-практикум директорів навчальних закладів району

Автор: autor  |  26 Кві 2013 | розділ: Новини

19 квітня на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна пройшов семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. Тема семінару «Забезпечення якості навчального процесу шляхом формування в учнів ціннісних орієнтирів національно-патріотичного виховання».

В роботі семінару взяли участь архиєпископ Київський і всія України православної старообрядницької церкви Саватій, голова районної державної адміністрації Козак В.В., керівник апарату райдержадміністрації Степаненко Л.І., начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Рябко Г.І., голова РК профспілки працівників освіти Полонка А.В.

Учасників семінару радо зустріли директор навчального закладу Тарасова І.П. педагогічний та учнівський колективи.

Семінар відкрила начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Рябко Г.І., яка відмітила важливість обраної теми семінару, творче спрямування колективу школи на всебічний розвиток юної особистості, формування в учнів духовної і моральної свідомості.

Після відвіданих уроків з художньої культури в 11 класі (Тарасова І.П.), «Я і Україна» в 4 класі (Стєннічува Т.І.), української літератури 8 клас (Ігнатьєва М.Ю.), інтегрованого уроку німецької мови та світової літератури у 8 класі (Кутєйнікова С.Г. та Максімова Н.С.) учасники семінару мали змогу відвідати старообрядницький храм села, де архієпископ Київський і всія України православницької старообрядницької церкви Саватій відправив службу за здравіє всіх учасників семінару.

Цікавим і захоплюючим було проведено виховний захід «Честь маємо запросити», в якому взяли участь учні, педагогічні працівники та аматори самодіяльності села.

Під час заходу свої вірші учасникам семінару читав архієпископ Саватій, цікаві спогади пролунали у виступі голови районної державної адміністрації  Козака В.В., який розпочинав свою трудову діяльність на посаді голови місцевого колгоспу і саме в цей період за його активного сприяння був збудований навчальний заклад.

Підводячи підсумки семінару начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Рябко Г.І. відзначила систематичну роботу колективу школи в питанні духовного виховання підростаючого покоління.  

 

 

 

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика