Розквітай, писанко!

Автор: autor  |  02 Кві 2018 | розділ: Новини

Вся християнська родина готується до великого свята Пасхи. Напередодні світлого свята учні з 19 навчальних закладів Сокирянського району та вихованці районного центру творчості дітей та юнацтва підготували виставку пасхальних композицій – святкові кошики, вишиті рушники, писанки, крашанки, пасхи, виготовлені в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва. Так в районному центрі творчості відбувся ІІ етап фестивалю «Розквітай, писанко!» в номінаціях «Писанкове дерево» та «Великодній рушник».

Фестиваль-конкурс відкрила заступник голови районної державної адміністрації Тарасова І.П. З вітальним словом звернулися до присутніх начальник ВОМС РДА Рябко Г.І. та голова РК профспілки Полонка А.В., які подякували всім учасникам за підготовку та разом із членами журі визначили переможців районного конкурсу «Розквітай, писанко!»В рамках фестивалю вихованцями гуртків проведено майстер-класи : з розпису писанки восковою технікою (гурток «Чарівний пензлик») та розпису предметів інтер’єру  на пасхальну тематику ( дизайн-студія «Фантазія»), з виготовлення птаха-оберегу ( гурток «Мода і стиль»). Писанкове дерево, виставка пасхальних композицій,святковий зал, дитячі усмішки та творчі номери вся ця атмосфера наповнювала серця  радістю.

По завершенню свята батьки та вихованці центру творчості подякували районні владі за підтримку обдарованих дітей, гарні умови навчання, можливість творити та розвиватися.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика