Організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей в 2013 році

Автор: autor  |  20 Тра 2013 | розділ: Новини

 

Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок, а турбота про здоров’я дітей і молоді є одним з основних показників ставлення держави до власного майбутнього.

Пріоритетним питанням, яке стоїть перед освітянською галуззю під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей 2013 – є збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 13.05.2013 р. № 152/о «Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2013 року» 17 травня 2013 року відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів з питання: «Про організацію оздоровчої кампанії в пришкільних таборах з денним перебуванням дітей та стаціонарних оздоровчих таборах в 2013 році».

В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Л.І.Степаненко, начальник управління освіти, молоді та спорту Г.І.Рябко, директор Сокирянської районної виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності І.Б.Кулій, представник Сокирянського районного відділу Головного управління державної санітарно-епідеміологічної станції в Чернівецькій області І.М.Римарчук, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту УОМС райдержадміністрації В.С.Маковійчук, голова РК Профспілки працівників освіти А.В.Полонка та відповідальні працівники управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

По завершенні наради директорам навчальних закладів району надано методичні рекомендації щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення влітку 2013 та наголошено про виконання Доручення Президента України від 07.05.2013 р. № 1-1/1102 щодо збереження і розвитку мережі закладів оздоровлення та відпочинку, недопущення зменшення порівняно з літнім періодом 2012 року кількості дітей, охоплених оздоровленням і відпочинком, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. А саме, забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку не менше 55 % від загальної кількості контингенту учнів 1-10 класів, в тому числі 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей з малозабезпечених сімей.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика