Відбувається об’єднання фондів соціального страхування

Автор: autor  |  08 Сер 2017 | розділ: Інформація
1502172832_f_946

Відповідно до вимог статті 7, пунктів 4,6 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», постанови правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 № 34 до 1 серпня 2017 року мала закінчитися розпочата у січні 2015 року процедура припинення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та їх виконавчих дирекцій і робочих органів, з переведенням працівників цих фондів соціального страхування до Фонду соціального страхування України.

Всі рахунки цих двох фондів соціального страхування, відкриті ними в органах Держказначейства та банківських установах, було закрито 31 липня ц.р., у зв’язку із чим за декілька днів до цієї дати робочі органи фондів соціального страхування припинили приймати заяви-розрахунки страхувальників.

З 1 серпня 2017 р. усі функції та завдання, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», забезпечуються Фондом соціального страхування України та його робочими органами.

Відповідальність за забезпечення своєчасності та в повному обсязі надання належних страхових виплат, соціальних послуг та матеріального забезпечення застрахованим особам, і за своєчасне виконання всіх заходів по об’єднанню, відповідно до чинного законодавства, покладена безпосередньо на голів комісій фондів соціального страхування з реорганізації – В.С. Сітайла та С.Д. Лапчик, а також на директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України – Є.В.Баженкова.

Правління Фонду соціального страхування України, під головуванням представника інтересів застрахованих осіб – заступника Голови ФПУ В.В. Саєнка, контролює виконання передбачених законодавством заходів щодо реорганізації фондів соціального страхування.

За матеріалами ФПУ

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика