В СЕРБИЧАНСЬКОМУ НВК ВІДКРИЛИ НОВУ СПОРТИВНУ ЗАЛУ

Автор: autor  |  20 Вер 2018 | розділ: Інформація
IMG_1687

Коли спільні інтереси та плани перетворюються у активні командні дії, варто чекати на їх успішну реалізацію, втілення проектів, що покликані розвивати суспільне життя – освітню, спортивну, культурну, медичну галузі. Осучаснюються населені пункти, відкриваються нові об’єкти, люди стають ближчими до якісних, європейських послуг. Ми неодноразово розповідали, як у Сербичанах вміють гуртом робити корисні справи, відроджувати своє село, розвивати та розбудовувати.

Ще одним цікавим та корисним проектом може гордитися громада сербичанців. Адже вчора урочисто відкрили, освятили та, навіть, випробували спортивну залу, що тепер прийматиме школярів НВК та всіх бажаючих позайматися на сучасних тренажерах.

Ідея створити таку спортивну залу у приміщенні колишньої котельні виникла у сільського активу ще декілька років тому. Депутати сільської ради на чолі із головою Михайлом Братушком та депутат районної ради Віталій Ладан вирішили за будь-яких обставин довести цю справу до кінця. На щастя, знайшли підтримку у районного керівництва та своїх земляків-активістів. Відтак почали створювати проект, розробляти кошторис, уточнювати сільський бюджет, аби віднайти кошти на облаштування такого необхідного Сербичанам спортивного об’єкту.

Першочерговим завданням була підготовка приміщення колишньої котельні до реконструкції та ремонту. Тож почалися, як то кажуть, «брудні» роботи – вивіз сміття, старого обладнання та меблів, зачистка стін та підлоги… Варто зауважити, що всі ці завдання виконували самі люди – небайдужі, молоді господарі, що завжди прагнуть зробити щось корисне для своїх односельців.

Що стосується фінансового забезпечення, то всі витрати на ремонт та устаткування для спортивної зали покрив сільський бюджет. У минулому році сербичанські депутати проголосували за виділення 450 тисяч гривень для капітального ремонту приміщення. Будівельники замінили вікна та двері, модернізували покрівлю, всередині зали обшили стіни та підлогу. Також для комфорту відвідувачів облаштували сучасний санвузол, а на часі – встановлення душових. Особливу увагу приділили закупівлі сучасних тренажерів. Для цього із бюджету села спрямували ще майже 120 тисяч гривень. Тож тепер у залі можна задовольнити будь-які спортивні примхи: тут і бігова доріжка, велотренажер, декілька силових снарядів для укріплення м’язів спини, рук та пресу. Також можна забратися на канат або ж позайматися на комфортних матах, випробувати свої сили у настільному тенісі.

Коли вже все було готове, настав час для урочистого відкриття спортивного осередку. Тож вчора, погожого осіннього дня, до Сербичан завітали гості, що захотіли разом із школярами, їх батьками, педагогами, виконавчим активом та небайдужими жителями розділити свято спорту, дитячої радості, реалізації спільних планів.

Відкрили яскраве дійство сербичанські школярі неабияким запальним флешмобом. Здавалося,  весь навчально-виховний комплекс долучився та танцю під ритмічні звуки сучасних композицій. Неймовірний гімнастичний виступ продемонстрували присутнім вихованки НВК. Їх наставник – вчитель фізичної культури –  Маковій Альона Іванівна.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Сокирянської районної ради Василь Козак. Він зазначив, що радий бути тут і разом із таким жвавим гуртом, тішитися відкриттю спортивної кімнати. Василь Васильович наголосив, що ця подія – це результат спільної, злагодженої роботи, тому не варто зупинятися на досягнутому, а продовжувати далі робити свій населений пункт все кращим і кращим. Відтак подарував  місцевим учням  корисні подарунки – волейбольні, футбольні та баскетбольні м’ячі, а також набори для гри у пінг-понг.

Ірина Тарасова, заступник голови Сокирянської РДА наголосила школярам на  важливості  здорового способу життя та закликала займатися спортом. Посадовець також зазначила, що їй дуже приємно бачити усміхнені обличчя та гарний настрій учасників свята.

Про те, що відтепер вихованці Сербичанського НВК матимуть достойні умови для занять фізичною культурою,  говорила і начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Галина Рябко. Вона подякувала виконавчому активу Сербичанської сільської ради та районній владі за постійну опіку закладом освіти села та майбутнім підростаючого покоління.

Усім тим, хто долучився до реконструкції та оснащення спортивної зали, подякував сільський голова Михайло Братушко. Він розповів про етапи плідної роботи, що привели усіх до цього святкового дня – відкриття. Михайло Дмитрович наголосив, що це скликання сільської ради, напевно, найуспішніше, бо разом вже вдалося зробити для своїх земляків чимало. Саме завдяки такому взаєморозумінню, злагодженій співпраці Сербичани стають все кращими. Виваженими рішеннями, цікавими проектами, обдуманими вчинками наближають народні обранці свій населений пункт до європейських стандартів надання послуг людям.

Перед присутніми також виступила директор Сербичанського НВК Алла Ладан. Вона закликала школярів та майбутніх відвідувачів спортивної зали дбати про майно та ті чудові умови, які створили для їх корисного відпочинку та занять.  Ще раз подякувала органам місцевої та районної влади за те, що у них завжди у пріоритеті потреби освітньої галузі села. Та наголосила, що ці заходи та проекти – це інвестиції в майбутнє, в наших дітей.

Руслан Добровольський, голова батьківського комітету Сербичанського НВК, зауважив, що для тат і мам найголовніше – це здоров’я їх дітей. Тому цей подарунок – спортивна зала, стане осередком корисного дозвілля, покращення самопочуття та активних занять.

Благословив цю богоугодну справу, помолився за присутніх та освятив спортзал настоятель Свято-Михайлівської церкви, протоієрей отець Олександр.

Після офіційної частини  настав час перерізати стрічку біля входу у довгоочікувану спортивну залу. Захвату школярів та жителів села не було меж. Юрбою кинулися оглядати тренажери та умови, що створили для занять.

Стаючи свідком таких емоцій, розумієш, що для щастя дітей, жителів села багато не потрібно, – лише спільні плани та їх ефективна реалізація. Коли думаєш про майбутнє, а не  про власні амбіції, знаходяться можливості, однодумці, пропозиції та, банально, гроші. Бо всі дії та прагнення спрямовані на досягнення тих цілей, що стануть запорукою масштабних перспектив, розвитку, задоволення потреб, а головне – схвалення у людей!

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика