Обласний семінар голів райкомів (міськомів) профспілки працівників освіти

Автор: autor  |  22 Тра 2015 | розділ: Інформація

20 травня 2015 року на базі первинних профспілкових організацій закладів освіти Сокирянського району під головуванням голови обласної організації профспілки Дудчака В.В. відбувся обласний семінар голів районних (міських) комітетів профспілки працівників освіти і науки на тему «Практика роботи первинних профспілкових організацій та райкому профспілки працівників освіти по здійсненню громадського контролю за дотриманням трудового законодавства  в навчально-виховних закладах Сокирянського району». У роботі семінару взяли участь голова Сокирянської районної ради Козак В.В., заступник голови Сокирянської райдержадміністрації Бескупський П.П., начальник управління освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА Рябко Г.І.  У своєму виступі перед учасниками семінару голова обласної організації профспілки Дудчак В.В. окреслив основні проблемні аспекти з даного питання, та визначив шляхи їх вирішення. Володимир Васильович зазначив, що тема семінару є однією із пріоритетних у роботі виборних профспілкових органів. Наше завдання здійснювати громадський контроль за дотриманням трудового законодавства, ні в якому разі не допускати його порушення.

У своїх виступах голова Сокирянської районної ради Козак В.В. та заступник голови Сокирянської РДА Бескупський П.П. відзначили, що освітня галузь є пріоритетною галуззю у роботі органів районної влади і вони як очільники району робили, роблять і будуть робити все для того, щоб створити комфортні умови для учасників навчально-виховного процесу. Відзначили, що інвестиції в освіту, це інвестиції у майбутнє нашого району, нашої держави.

У ході практичної частини семінару його учасники мали змогу відвідати Романковецьку гімназію (директор Степаненко В.М., голова профкому Кремінський В.О.), дитячий навчальний заклад «Чебурашка» с. Романківці (завідуюча Лиса Н.П., голова профкому Шевчук М.В.) та Романковецьку дитячу юнацьку спортивну школу (директор Лавський Й.А., профгрупорг Кушнір В.М.).

Перебування учасників семінару в         Романковецькій гімназії розпочалося з презентації навчального закладу учнями та адміністрацією школи. Валерій Михайлович розповів учасникам семінару про основні напрямки діяльності навчального закладу, його досягнення, звернув увагу, що тільки спільна і злагоджена робота адміністрації школи та профспілкового комітету забезпечує належні умови праці у рамках чинного законодавства, допомагає створювати морально-психологічний клімат в колективі.

Цікавою та навчальною була зустріч з колективом та вихованцями дошкільного навчального закладу «Чебурашка» с.Романківці. У своїх виступах завідуюча Лиса Н.П. та голова профкому Шевчук М.В розповіли учасникам семінару про здійснення превентивних заходів по запобіганню конфліктних ситуацій, роль виборного профспілкового органу у  недопущенні порушень трудового законодавства.

Під час круглого столу з проблеми семінару виступили Безручак В.В. – юрист-консультант ОК профспілки, Василенко Т.М.,  Паламар Т.М. – голови Хотинського та Кельменецького РК профспілки, які дали оцінку роботи первинних профспілкових організацій та РК профспілки працівників освіти по здійсненню громадського контролю за дотриманням трудового законодавства в навчально-виховних закладах.

За підсумками семінару прийняті відповідні рекомендації.

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика