ЄС надає Україні 58 млн євро на розвиток професійної освіти

Автор: autor  |  22 Гру 2018 | розділ: Інформація
1545137357_base_1

Європа надає 58 млн євро на модернізацію професійної освіти в Україні. Про це, з посиланням на підписану в Брюсселі Угоду між Україною та Європейською комісією про фінансування проекту «EU4Skills», повідомляють у профільному Міністерстві.

Планується, що зазначені кошти будуть використані на модернізацію інфраструктури, закупівлю обладнання, створення центрів досконалості, а також зміну змісту, навчання майстрів та вчителів, розробку нових освітніх стандартів.

За словами міністра про переговори з європейськими партнерами про великий інфраструктурний проект для модернізації професійної освіти було анонсовано давно. Проте лише днями підписано Угоду і можна більш детально говорити про умови цього проекту.

Зокрема, документ передбачає інвестиції у розмірі 58 млн євро. З них 35 млн євро буде спрямовано безпосередньо на модернізацію інфраструктури, тобто будівництво, ремонти та обладнання. Решту мають спрямувати на модернізацію змісту освіти, навчання педагогів та майстрів тощо.

Окрім цієї інвестиції також планується, що Європейський інвестиційний банк надасть українському Уряду позику під низькі відсотки для збільшення інвестицій у модернізацію закладів професійної освіти. Для того, щоб зафіксувати ці наміри Лілія Гриневич також підписала відповідний Меморандум між МОН та Європейським інвестиційним банком. Цей Меморандум фіксує взаємні наміри, однак, поки не містить конкретних цифр.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика