БАРВІНКОВІ ІМЕНИНИ

Автор: autor  |  19 Жов 2012 | розділ: Інформація

Летять роки, мов перелітні птахи… Ось так непомітно промайнуло 30 років з дня відкриття дошкільного навчального закладу. В 1982 році це була дитяча установа № 6 “Барвінок”, а на теперішній час це дитячий навчальний заклад № 2 м. Сокиряни.

 Сонячної осінньої пори колектив ДНЗ № 2 тепло і душевно відсвяткував свій День народження, на який було запрошено чимало гостей. 

Лились спогади, велась некваплива задушевна розмова, в яку впліталися виступи колишніх та теперішніх вихованців садочка з веселими піснями, енергійними танцями, віршами-побажаннями.

За ці роки зріс і професійний рівень педагогів даного закладу. На даний час тут працюють 11 педагогів з вищою освітою, 6 -  “вихователів-методистів”, 4 – нагороджені знаком “Відмінник освіти України”.

Вже понад 20 років керує даним колективом чудова жінка,  досвідчений педагог – Потульницька Н.М. , 28 років на посаді методиста працює – Кузик М.М., яка має звання “Старший вихователь” та нагороджена знаком “Відмінник освіти України”. Завдяки такій стабільності керівництва і зростає професійна майстерність педагогічного колективу.

В цей день, кращі працівники установи були нагороджені грамотами та подяками, а сам заклад отримав чимало різних подарунків від районної державної адміністрації, РК профспілки працівників овіти,  міської ради та приватних підприємців.

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика